sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Konkurs na plakat promujący Europejski Dzień Języków Obcych

Nauczyciele języków obcych w Zespole Szkół Budowlanych ogłaszają konkurs na plakat promujący Europejski Dzień Języków Obcych. Plakat można wykonać techniką dowolną w formacie minimum A2, indywidualnie lub w grupie maksymalnie 3 – osobowej w terminie do 20 września 2021r. Każdy uczestnik konkursu otrzyma ocenę bardzo dobrą z języka angielskiego lub niemieckiego a laureaci ocenę celującą.
Uczniowie zainteresowani konkursem proszeni są o przynoszenie prac do pokoju nauczycielskiego.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
Nauczyciele języków obcych ZSB Opole
Konkurs na plakat promujący Europejski Dzień Języków Obcych
Przewiń do góry
Skip to content