sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Konkurs na plakat promujący MDM 2021 pn. ,,Pani mediacja – jest wśród nas”.

Aby uświetnić obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji i Tygodnia Mediacji, przypadające w październiku, organizujemy konkurs na plakat promujący mediację – alternatywny do procesu sądowego sposób rozwiązywania sporów. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów naszej szkoły.  Ma pomóc w upowszechnieniu wiedzy na temat mediacji i zachęcić do korzystania z niej.
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację – jedną z metod polubownego rozwiązywania sporu.
Jury wybierze  spośród zgłoszonych propozycji 5  najlepszych prac. Prace należy składać do dnia  20.09.2021r. do pani Lucyny Magierowskiej-Siruk, pani Ewy Tulej lub pani Marzeny Jastrząb-Poloczek (można też zostawiać prace w pokoju nauczycielskim).
Na zwycięzców czekają dyplomy oraz nagrody książkowe.
Konkurs na plakat promujący MDM 2021 pn. ,,Pani mediacja – jest wśród nas”.
Przewiń do góry
Skip to content