sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła jakość

W tym roku po raz osiemnasty odbył się konkurs „Opolska Nagroda Jakości” organizowany przez OIG. Na scenie opolskiej Szkoły Muzycznej w dniu 3 września odbyły się dwa święta: zostali wyróżnieni najlepiej zarządzający przez jakość i najlepsi przywódcy.
Przypomnijmy, że taka nagroda w 2017 roku została przyznana naszej szkole. W tegorocznej uroczystej gali uczestniczyła również Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu – pani Violetta Szczepkowska, która od wielu lat współpracuje z Opolską Izbą Gospodarczą.
Opolska Nagroda Jakości przyznawana jest przez Opolską Izbę Gospodarczą wyróżniającym się opolskim firmom już po raz 18. Jest wyrazem uznania dla tych, którzy w swoim codziennym działaniu stosują metody pracy i systemy zarządzania jakością, które powinny stać się wzorem dla innych. W konkursie biorą udział organizacje produkcyjne, usługowe, użyteczności publicznej, edukacyjne i wiele innych. Konkurs jest dla nich okazją do sprawdzenia potencjału przedsiębiorstwa i stwarza możliwości przeprowadzenia głębokiej samooceny, zweryfikowanej oceną ekspercką zawartą w raporcie końcowym.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła jakość
Przewiń do góry
Skip to content