sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

I Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Opola

Julia, Wiktoria, Michał, Oliwia, Milena i Ola reprezentowali naszą szkołę w  organizowanym przez Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu I Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Opola „Turniej dla Mądrych Głów”. Turniej polegał na odnalezieniu w mieście charakterystycznych punktów w  których za pomocą aplikacji „Urwanie Głowy” uczniowie odpowiadali na pytania z różnych dziedzin. Pytania obejmowały m.in. historię Opola, wiedzy z języka niemieckiego, angielskiego, biologii, chemii, fizyki, WOSu oraz informatyki. Uczniowie mieli kilka sekund na podanie prawidłowej odpowiedzi. Niestety tym razem nie stanęliśmy na podium, ale w przyszłym roku powalczymy o więcej.

I Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Opola
Przewiń na górę
Skip to content