sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Przedszkolaki w Budowlance!

W piątkowe przedpołudnie odwiedziło naszą szkołę 130 przedszkolaków z Publicznego Przedszkola numer 43, Publicznego Przedszkola numer 49 oraz Iskierki z Przedszkola Specjalnego. Jak co roku przedszkolaki zawładnęły naszym boiskiem szkolnym by w ramach projektu “Sprintem do maratonu” pokonać dystans naszej szkolnej bieżni. Przedszkolaki oczekując na swoją kolej biegu miały okazję uczestniczyć w zajęciach sportowych przygotowanych przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Był to wymagający sprawności i sprytu tor przeszkod oraz przeciąganie liny, która wymagała siły mięśni naszych najmłodszych. Zespół psychologiczno- pedagogiczny przygotowal zabawy rekreacyjno- terapeutyczno-integracyjne, podczas których przedszkolaki bawiły się chustą Klanzy oraz wyrażały swoje odczucia rysunkami na boisku szkolnym. Natomiast nasza szkolna grupa ratownictwa uczyła najmłodszych zasad udzielania pierwszej pomocy, zasad RKO i ułożenia poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. Cały pobyt najmłodszych w naszej szkole przebiegał w bardzo radosnej atmosferze. Zapraszamy za rok!
Przedszkolaki w Budowlance!
Przewiń na górę
Skip to content