sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Szczególne wyróżnienie w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu

W tym roku, zgodnie z Decyzją Rady Pedagogicznej z dnia 23 kwietnia 2024 roku, jednogłośnie postanowiono przyznać szczególne wyróżnienie.

Tytuł ” Najlepszy Społecznik” został przyznany Dominikowi Kazimierczakowi za jego wyjątkowe zaangażowanie w życie szkoły, dwuletnią pracę w samorządzie szkolnym oraz wyjątkowy wkład w rozwój naszej placówki! Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć Dominika.

Dominik serdecznie podziękował swojej klasowej koleżance, Izabeli Guth, za jej niezawodne wsparcie i za to, że zawsze mógł na nią liczyć w różnych działaniach. Wasza współpraca i wsparcie wzajemne są inspirujące dla nas wszystkich. Jesteście naprawdę wspaniali!❤️❤️❤️

Szczególne wyróżnienie w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu
Przewiń na górę
Skip to content