sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Wycieczka do Warszawy

W dniach 25.04 – 26.04. 2024 uczniowie klasy 2TA2 o profilu aranżacja wnętrz oraz renowacja elementów architektury  uczestniczyli w
wycieczce do Warszawy. W ramach programu uczniowie zwiedzili Muzeum Narodowe (Galerie Sztuki Starożytnej, Galerie Faras, Galerie Sztuki Dawnej – Malarstwo i Rzeźbę od XV do XVIII wieku, Galerie Wzornictwa Polskiego, Kolekcje Rysunku Polskiego – plany i rysunki architektoniczne z XVII – XX wieku) a także zobaczyli dzieła architektury klasycystycznej oraz zapoznali się z klasyką literatury oglądając spektakl pt.: “Antygona” Sofoklesa w reż. Piotra Kurzawy w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana.

Opiekunowie wycieczki: Ilona Michalik, Anna Kosińska.

Wycieczka do Warszawy
Przewiń na górę
Skip to content