sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Najlepsi Zawodowcy wśród Absolwentów Zespołu Szkół Budowlanych

Najlepsi Zawodowcy wśród Absolwentów Zespołu Szkół Budowlanych

Podczas uroczystego pożegnania nadszedł czas, aby uhonorować naszych wybitnych zawodowców. W tym roku mieliśmy przyjemność wyróżnić czterech utalentowanych uczniów.

W pierwszym rzędzie chcielibyśmy podziękować Weronice Skroś, uczennicy klasy 5TAp, która specjalizuje się w zawodzie Technika Aranżacji Wnętrz. Jej osiągnięcia są niezwykle imponujące, osiągając średnią ocen 5,60 z przedmiotów zawodowych. Weronika zasługuje na wyrazy uznania za swoją pasję i zaangażowanie.

Nie możemy także zapomnieć o Mateuszu Janeczku, który zdobył uznanie w zawodzie Technika Budownictwa, osiągając średnią ocen 5,13 w ciągu pięciu lat nauki. Jego wysiłek i determinacja zasługują na najwyższe pochwały.

Absolwentka klasy 5TBp, Wioletta Stefan, również zasługuje na wzmiankę za swój wkład w dziedzinie Technika Renowacji Elementów Architektury, uzyskując średnią ocen 4,94. Jej praca i zaangażowanie są godne podziwu.

Wreszcie, z dumą ogłaszamy, że Izabela Guth została uznana za najlepszego zawodowca w zawodzie Technika Architektury Krajobrazu, osiągając imponującą średnią ocen 4,86. Jej kreatywność i umiejętności zasługują na szczególne wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym utalentowanym absolwentom za ich wyjątkowe osiągnięcia i życzymy im sukcesów w przyszłości!

Najlepsi Zawodowcy wśród Absolwentów Zespołu Szkół Budowlanych
Przewiń na górę
Skip to content