sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nim dzielisz”

Wolontariusze z  Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w dniu 08.04.2024 roku  spotkali się z paniami seniorkami w Centrum Aktywizacji Społecznej Senior na ul. Krakowskiej 32 w Opolu. Myślą przewodnią naszego działania było  spotkanie międzypokoleniowe. Uczniowie wspólnie z seniorami wykonali świąteczne ozdoby, malowali wykonane w szkolnej pracowni renowacji odlewy gipsowe. Uczestniczki warsztatów mogły odkrywać swoje uzdolnienia do prac manualnych. Warsztaty pozwoliły paniom seniorkom miło twórczo spędzić czas wolny. Dziękujemy pani Ewie Tulej za organizację spotkania oraz Szkolnym Wolontariuszkom klasy 2TA2 Paulinie Dubis, Aleksandrze Larisz i Paulinie Wocka za zaangażowanie.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nim dzielisz”
Przewiń na górę
Skip to content