sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Festiwal Kariery w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu

Uczniowie “Budowlanki ” po raz kolejny uczestniczyli w Festiwalu Kariery, wydarzeniu organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu. Impreza skierowana była nie tylko do młodzieży stojącej przed wyborem swojej ścieżki edukacyjnej, ale też osób dorosłych zainteresowanych kształceniem ustawicznym. Wybór ścieżki zawodowej zgodnej z posiadanym talentem i zainteresowaniami może stanowić w przyszłości źródło satysfakcji i spełnienia zawodowego. Ponadto nasi uczniowie uczestniczyli w wykładzie „Nie daj się złapać w sieć! Jak się rozwijać w czasach hejtu i mediów społecznościowych?” który prowadził pan  Filip Dębowski – z  Fundacji Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa, autor podcastu „Dobry Przodek” oraz w wykładzie motywacyjnym pana Krzysztofa Skiby.

Festiwal Kariery w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu
Przewiń na górę
Skip to content