sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Wizyta w Komendzie Wojewódzkiej Policji

29 marca uczniowie z klas 2b i 2e pod opieką Hufca Pracy w Opolu mieli niepowtarzalną szansę na zwiedzanie budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Wyjście miało charakter zawodoznawczy, funkcjonariusze opowiedzieli o swojej formacji oraz o trudach codziennej służby. Młodzież została zachęcona do wstąpienia w szeregi Policji – opowiedziano o wieloetapowym procesie rekrutacji. Uczniowie zwiedzili ponadto policyjną strzelnicę, widzieli profesjonalny trening strzelecki grupy antyterrorystycznej oraz mieli okazję wejść do laboratorium kryminalistycznego, gdzie funkcjonariusze opowiedzieli o technikach zabezpieczania i zbierania śladów przestępstw.

Wizyta w Komendzie Wojewódzkiej Policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content