sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Poznajemy funkcjonowanie Służby Więziennej

28 marca uczniowie z klas 1A i 3B pod opieką Hufca Pracy wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym związanym z prewencją przestępstw wśród młodzieży pn. “W służbie prawu”. Program adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, a jego najciekawszym elementem była możliwość wejścia do Aresztu Śledczego w Opolu. Młodzież miała również niepowtarzalną okazję poznać specyfikę pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej i dowiedzieć się o procesie rekrutacji do Służby. Całość zorganizowano dzięki zaangażowaniu Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej oraz Hufca Pracy w Opolu.

Poznajemy funkcjonowanie Służby Więziennej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content