sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

II miejsce w konkursie BHP

29 marca w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu miał miejsce etap wojewódzki konkursu “Bezpieczny w pracy” organizowany przez Opolską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy oraz Państwową Inspekcję Pracy dla uczniów szkół branżowych I stopnia. Konkurs polegał na udzieleniu poprawnych odpowiedzi w teście zawierającym 50 pytań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Naszą szkołę reprezentowali: Miłosz Oleksy – kl. 3A, Wiktoria Filipkowska kl. 2A i Michał Pietrzak z kl. 2C – pod opieką wychowawcy Hufca – p. Tomasza Gawlika.

Jesteśmy dumni z udziału naszych uczniów.

Wiktoria Filipkowska zajęła II miejsce w województwie. Do zwycięstwa zabrakło zaledwie dwóch punktów. Z rąk Wojewódzkiego Komendanta OHP oraz Okręgowego Inspektora Pracy odebrała bon podarunkowy o wartości 350 zł oraz nagrody rzeczowe.

Michał Pietrzak zajął IV miejsce, natomiast Miłosz Oleksy również dobrze się spisał, plasując się wysoko w pierwszej dziesiątce.

Gratulujemy!

II miejsce w konkursie BHP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content