sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Wyniki eliminacji XXIV ogólnopolskiego konkursu ,, Austria – kraj i mieszkańcy “

W dniu 22 marca odbył się w naszej placówce etap szkolny ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Austrii.
W tegorocznym konkursie wzięli udział uczestnicy z całej Polski, a do dalszej rywalizacji, zakwalifikowały się osoby, które uzyskały co najmniej 37 na 40 poprawnych odpowiedzi. Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyły uczennice z klasy 2TA: Julita Sobolewska, Paulina Wawszczyk, Natalia Sygulla oraz z klasy 1TA2: Aleksandra Thomalla i Wiktoria Pietrasz.
Milo nam przekazać informację o uczennicach naszej szkoły, które uzyskały 37 punkty i zakwalifikowały się do dalszego etapu konkursu    ,,Austria – kraj i mieszkańcy “. Są to:  Aleksandra Thomalla oraz Natalia Pietrasz z klasy 1TA2.
Kolejny etap konkursu odbędzie się w czwartek 22 kwietnia o godz 11.00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu przy ulicy Piastowskiej.
Eliminacje odbyły  się po raz pierwszy w formie wirtualnej. Zasady zostały podane w regulaminie.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników oraz awansu do dalszego etapu.
Lucyna Magierowska – Siruk
Iwona Kuczyńska
Rafał Brachmański
Wyniki eliminacji XXIV ogólnopolskiego konkursu ,, Austria – kraj i mieszkańcy “
Przewiń na górę
Skip to content