sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Klasa 1TA1 na Politechnice Opolskiej

W dniu 06.04.2022 uczniowie klasy 1TA1 wraz z nauczycielami wzięli udział w Dniach Inżyniera, które zorganizował Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej. W ramach Dni Inżyniera uczniowie mieli okazję uczestniczyć w kreatywnych warsztatach pt.: “Pozyskiwanie klientów poprzez pobudzanie kreatywności pracowników”. Uczniowie w mniejszych grupach mieli do wykonania kilka ćwiczeń rozwijających ich kreatywność. Oczywiście nasi uczniowie wykazali się sporą kreatywnością choćby przy tworzeniu nowego produktu. Na zakończenie zajęć pani dr inż. Dominika Biniasz wręczyła uczniom indywidualne certyfikaty udziału w warsztatach oraz Podziękowania dla naszej szkoły.

 

 

Klasa 1TA1 na Politechnice Opolskiej
Przewiń na górę
Skip to content