sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Przedświąteczne warsztaty w Betanii

W dniu dzisiejszym nasi wolontariusze udali się do hospicjum Betania. Młodzież przygotowała przedświąteczne zajęcia dla podopiecznych placówki. Jak zawsze gorąco i ciepło przywitała nas p. Basia Chyłka koordynator wolontariatu w Betanii, po czym do świetlicy zaczęli schodzić się pensjonariusze. Wspólnymi siłami wymalowaliśmy z tuzin gipsowych jajeczek oraz kilka króliczków, kwiatków czy aniołków. Dla seniorów była to okazja do ćwiczeń ruchowych, uwolnienia ekspresji i spontaniczności. Podczas wspólnego malowania było dużo rozmów i uśmiechu, a także serdeczności. Odwiedzili nas również studenci medycyny :). Dziękujemy bardzo, że mogliśmy choć w ten sposób pomóc i przynieść odrobinę radości i świąt. Wszystkim życzymy wiele, wiele zdrowia, pogody ducha takiej jaka dziś nam towarzyszyła i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

       

 

Przedświąteczne warsztaty w Betanii
Przewiń na górę
Skip to content