sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Czy warto iść do szkoły średniej?

W dniu 30.04.2021r. uczniowie klasy 3C BSI na lekcji wychowawczej gościli pana prof. dr hab. Daniela Kalinowskiego – dyrektora Szkoły Doktorskiej i wykładowcę Akademii Pomorskiej w Słupsku. Podczas zajęć wspólnie rozważaliśmy, czy warto kontynuować naukę na poziomie średnim oraz po co nam matura. Pan profesor zwrócił uwagę młodzieży, że w obecnych czasach warto otwierać drzwi, a nie je zamykać, a matura jest takim symbolem drzwi, które warto otworzyć, gdyż daje nam dodatkowe możliwości i otwiera szeroki wachlarz perspektyw.
Dziękujemy panu Profesorowi za poświęcony czas i spotkanie z nami, życząc dalszych sukcesów naukowych!
Za tegorocznych absolwentów technikum i branżowej szkoły trzymamy kciuki przy podejmowaniu trafnych decyzji edukacyjno-zawodowych!

Czy warto iść do szkoły średniej?
Przewiń do góry
Skip to content