sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Drodzy uczniowie klasy 4TA

DRODZY UCZNIOWIE
KLASY 4TA!

Spędziliście z nami wiele czasu, wiele razem przeżyliście oraz wiele się nauczyliście. Wynieśliście ze szkoły nie tylko wiedzę, ale także mnóstwo doświadczeń, wspomnień i pięknych chwil spędzonych z przyjaciółmi z klasy, wychowawcami i nauczycielami. Jesteśmy głęboko przekonani, że uzyskane w szkole przygotowanie do nowego życia pozwoli Wam pomyślnie zrealizować Wasze plany i marzenia. Teraz bogatsi w doświadczenia, wiedzę i wspomnienia wyruszycie w dalszą drogę. Po raz kolejny stoicie na rozdrożu dróg: PRZESZŁOŚĆ i  PRZYSZŁOŚĆ.
Dziękujemy Wam za obecność w naszym życiu. Dziękujemy za radość i młodość, którą wnieśliście  do naszej szkoły. Dziękujemy Waszym Rodzicom za zaufanie, które okazali nam i szkole.
Realizujcie swoje marzenia i plany, bądźcie szczęśliwymi i dobrymi ludźmi. Zapamiętajcie – w Budowlance  zostawiliście na zawsze  swoją,  bardzo pozytywną cząstkę !!!!

Drodzy uczniowie klasy 4TA
Przewiń do góry
Skip to content