sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Dar Serca – wizyta w Domu Opieki Społecznej Sióstr Franciszkanek w Opolu

Święta Bożego Narodzenia skłaniają do pomagania innym. W tym roku w ramach akcji pt. ,,Razem na święta’’ zorganizowaliśmy w naszej szkole świąteczną  zbiórkę kosmetyków dla pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej Sióstr Franciszkanek w Opolu. Chcieliśmy, aby dzięki naszej  wspólnej  inicjatywie, osoby potrzebujące również mogły cieszyć się radością Bożego Narodzenia. Celem naszej zbiórki było zebranie jak największej   ilości kosmetyków. Nauczyciele,uczniowie i pracownicy naszej szkoły są szczególnie wrażliwi na   krzywdę drugiego człowieka. Przełożyło się to na udzielanie pomocy i włączenie się do naszego   przedsięwzięcia. Cała społeczność szkolna   zaktywizowała się aby wesprzeć naszą inicjatywę. Finał akcji okazał się bardzo satysfakcjonujący. Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób, seniorzy z Domu Opieki Społecznej Sióstr Franciszkanek będą mogli cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia mimo pandemii. Wszystkie dary zawieźliśmy do Domu Opieki. Wszyscy pensjonariusze widoczni na zdjęciach przeszli już zakażenie Covid19.
Uśmiech i radość na ich  twarzach  to dla nas największa nagroda.

Dar Serca – wizyta w Domu Opieki Społecznej Sióstr Franciszkanek w Opolu
Przewiń do góry
Skip to content