sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W JĘZYKU OBCYM

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Kartka świąteczna może mieć różne formy. Dzisiaj, wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu lub komputera. Na szczęście, w dobie rozwoju informatyki, nie zapominamy o wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą pocztową. Adresaci kartek świątecznych, zachwyceni ich wykonaniem oraz treścią życzeń, zatrzymują je na długo. Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca, szczególnie w języku obcym. I właśnie takie kartki wykonali nasi uczniowie. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.
Oto lista laureatów:
1 miejsce – Karolina Nowak 2TBg
2 miejsce – Wioletta Stefan 2TBp
3 miejsce – Julita Sobolewska 1TA1
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Dyplomy i nagrody książkowe otrzymacie po ustaniu pandemii.
Lucyna Magierowska – Siruk
Dominika Jachymska
Iwona Kuczyńska
Rafał Brachmański
Celina Matusik- Dewsbury
KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W JĘZYKU OBCYM
Przewiń do góry
Skip to content