sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

“GŁOS BUDOWLANKI” – Gazetka szkolna uczniów Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu

Kochani! Wznowiliśmy w tym roku szkolnym pracę zespołu redakcyjnego naszej szkolnej gazety „Głos Budowlanki”. W tym roku człon gazety tworzą uczennice z klasy 2TAp: Zuzanna Bigosińska, Julia Budyłowska, Zuzanna Kołodziej, Jowita Kostrzewa, Adriana Moroz, Karolina Pieszczeminko, Małgorzata Piątek, Wioletta Smolin i Ania Stiller. Wspierają je młodsze koleżanki z klasy 1TA2: Livia Nowak i Sabina Spyra. Będziemy się z Wami na bieżąco dzielić efektami naszej pracy. Rozpoczynamy od tematu, który dotyczy nas wszystkich, czyli od nauki zdalnej. W myśl zasady „ora et labora” swoją propozycję jak sobie z nią radzić prezentuje dla Was Zuzia Kołodziej. Zapraszamy do lektury 🙂

Nauka zdalna –jak sobie z nią radzić? – autor Zuzia Kołodziej. –>przeczytaj artykuł

Redakcja „Głosu Budowlanki”

“GŁOS BUDOWLANKI” – Gazetka szkolna uczniów Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu
Przewiń do góry
Skip to content