sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznano – brawo dla naszej uczennicy Eweliny Chrobot

Jest nam niezmiernie miło poinformować że tegoroczną stypendystką Prezesa Rady Ministrów została uczennica klasy 3TB Ewelina Chrobot.  Dla przypomnienia stypendium to jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów odznaczających się wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi. Każdego roku do Ministerstwa Edukacji Narodowej wpływa ok. 2 tys. wniosków o przyznanie takiego stypendium. Wszystkie one prezentują sylwetki uczniów, którzy mogą  pochwalić się znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji, niejednokrotnie także sukcesami międzynarodowymi.

Przy tej wspaniałej okazji mogliśmy także wręczyć drugi dyplom tym razem za finał Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy “Poznaj Prawo Budowlane”

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznano – brawo dla naszej uczennicy Eweliny Chrobot
Przewiń do góry
Skip to content