sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Konkurs „Krótki film o emocjach”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniow do udziału w konkursie filmowym organizowanym wraz z Urzędem Miasta Opole przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu,  Fundację Rozwoju Społecznego SPINACZ oraz Centrum Aktywizacji Społecznej.

Konkurs pn. „Krótki film o emocjach” skierowany jest do uczniów opolskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych i jest częścią szerszego projektu pn. “O poMOCY dla zdrowia psychicznego”. Całość podejmowanych w programie działań ma głównie na celu polepszenie świadomości zarówno osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży o konieczności dbania o zdrowie psychiczne, a także troski o siebie i innych w sytuacjach kryzysu.

Prace wykonane indywidualnie lub grupowo, techniką cyfrową w formacie mp4 lub mov należy dostarczyć wraz z wymaganymi regulaminem
załącznikami do Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu w terminie do 31 sierpnia 2024 r.

Szczegóły w poniższym linku regulamin i załączniki w formie cyfrowej do pobrania:

https://tiny.pl/dcpc9

Konkurs „Krótki film o emocjach”
Przewiń na górę
Skip to content