sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Zawody szkolne XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 14 listopada 2023 r., w naszym Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II, zostały przeprowadzone zawody szkolne XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
W eliminacjach udział wzięło 38 uczniów z klas: IITB, IIITB, IVTB i VTBp. Najlepsi spośród uczniów rozwiązujących zadania olimpijskie  reprezentować będą szkołę na zawodach okręgowych w Nysie, które odbędą się 2 marca 2024 r. Są to: Rafał Paterok z kl. IIITB, Mateusz Janeczek z kl. VTBp, Wiktor Twardy z kl. IVTB, Kacper Pudelko z kl. VTBp oraz Artur Sdzuj i Natalia Osysko z kl. IITB.

GRATULUJEMY!

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
Przewiń na górę
Skip to content