sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Wielki Test Wiedzy o Klimacie

8 listopada br. Weronika Mędrala, Oliwia Stach i Bartosz Bogdoł już po raz drugi wzięli udział w Wielkim Teście Wiedzy o Klimacie. Test miał zasięg ogólnopolski, w tym samym czasie odbywał się także w Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach oraz Lublinie, a zorganizowany był przez “Gazetę Wyborczą”.

W Auli Collegium Salutis Humanae Uniwersytetu Opolskiego razem z osiemdziesięcioma dwoma uczennicami i uczniami szkół średnich zmierzyli się z bardzo trudnymi pytaniami dotyczącymi m.in. efektu cieplarnianego, zmian klimatycznych itp.  Nasi uczniowie poradzili sobie wyśmienicie – Bartosz Bogdoł po emocjonującej dogrywce zajął czwarte miejsce, a Weronika Mędrala stanęła na podium zajmując drugą pozycję. 

Gratulujemy serdecznie i czekamy na kolejną edycję Wielkiego Testu Wiedzy o Klimacie.

Wielki Test Wiedzy o Klimacie
Przewiń na górę
Skip to content