sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Święto Szkoły

27 października obchodziliśmy uroczystość, która łączy w sobie dwa najważniejsze święta dla naszej szkoły – Dzień Patrona i Dzień Edukacji Narodowej.
Był to też szczególny dzień dla uczniów klas pierwszych, którzy złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali oficjalnie przyjęci do grona naszej szkolnej społeczności.
Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się udziałem we Mszy świętej w kościele bł. Czesława. W dalszej części, już w szkole, odbyła się część artystyczna. Wspominaliśmy naszego patrona św. Jana Pawła II, wysłuchaliśmy świadectw i pozdrowień prosto z Watykanu, Brazylii i Malty, obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu koła teatralnego, wysłuchaliśmy przygotowanych na ten dzień piosenek w wykonaniu uczniów i nauczycieli oraz byliśmy świadkami kolejnej gali rozdania Oskarów Nauczycielskich.
W trakcie uroczystości zostały też ogłoszone wyniki wyborów na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – została nią Milena Cioma z klasy 3TA2.
Serdecznie gratulujemy!

Święto Szkoły
Przewiń na górę
Skip to content