sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Uroczyste zakończenie klas maturalnych

W dniu 28.04.23r. na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas czwartych. Pani wicedyrektor Alicja Świątkowska – Podgórska wraz z panem Rafałem Brachmańskim – wychowawcą klasy 4TAg i panią Joanną Banaszewską – wychowawczynią klasy 4TBg uroczyście wręczyli absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i nagrody. W tym roku najlepszą absolwentką została Karolina Nowak z klasy 4TBg. Nagrodzono też ucznia z najwyższą frekwencją – Filipa Spyrkę z tej samej klasy. Dodatkowo wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy zawodowe, sportowe oraz angażujący się w działalność szkolnego wolontariatu i koła PCK.

Absolwenci pożegnali się z murami szkoły, dziękując swoim wychowawcom, nauczycielom i dyrekcji za trud włożony w ich wychowanie i wykształcenie.

Klasy młodsze – 4TAp z wychowawczynią panią Joanną Sową i 4TBp – z panią Barbarą Radwańską przygotowały na koniec niespodziankę dla absolwentów – upominki i „dosłownie” wystrzałowe pożegnanie.

Nad oprawą uroczystości czuwali uczniowie koła literacko-artystycznego wraz z opiekunem, panią Magdaleną Kuniec.

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom i trzymamy za nich kciuki podczas egzaminów maturalnych!

Uroczyste zakończenie klas maturalnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content