sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Już po raz 10. odbył się  Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Łowcy Talentów w   Zespole  Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu. W tej  Jubileuszowej edycji udział wzięły trzy uczennice z naszej szkoły: Aleksandra Bogdan, Aurelia Spallek oraz Lena Frąk. Ola i Lena wykonały utwory w języku angielskim, natomiast Aurelia zaprezentowała utwór: ,, Es war einmal im Dezember”’ w języku niemieckim.
Z radością informujemy, iż Ola Bogdan zajmując III miejsce została laureatką tego Konkursu.
Serdecznie dziękujemy również Aurelii i Lenie za godne   reprezentowanie naszej szkoły podczas dzisiejszego  Konkursu Piosenki  Obcojęzycznej w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu.
Lucyna Magierowska
Daniel Gajos


Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content