sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Nie zmarnuj swojego życia

W dniu 03.11.2022r. gościliśmy w naszej szkole raperów Bęsia i Dj Yonasa (tworzących skład RYMCERZE). Podczas spotkania z młodzieżą dzielili się  oni swoimi doświadczeniami życiowymi oraz ukazali walkę z nałogami.

Raperzy realizują projekt: Nie Zmarnuj Swojego Życia!, którego celem  jest pogłębienie wiedzy dzieci i młodzieży nt. konsekwencji zdrowotnych i społecznych wynikających z używania substancji psychoaktywnych, prowadzących do uzależnień, zachowań agresywnych promowanie wśród ogółu społeczeństwa, zachowań i postaw asertywnych przed destruktywnymi zachowaniami oraz mody na życie bez uzależnień. Ambasadorami projektu są Jerzy Dudek, Maciej Musiał, Tomasz Adamek, Marcin Kwaśny, Dominika Figurska oraz Sonny Sandoval, a patronat honorowy sprawuje rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak oraz Ministerstwo Sprawiedliwości.

Podczas spotkania z młodzieżą raperzy dzielą się swoim doświadczeniem życiowym oraz walką z nałogami. Przekazują treści profilaktyczne i pozytywny komunikat „bez zadęcia i patosu” również w swoich hip-hopowych kawałkach.

Nie zmarnuj swojego życia
Przewiń na górę
Skip to content