sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

PIKNIK PROJEKTANTA I ARCHITEKTA!

Już 24 listopada br. o godz. 17.00, w naszej galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – PIKNIK PROJEKTANTA I ARCHITEKTA!
Będzie to wydarzenie dedykowane projektantom i architektom. Dzięki naszym Partnerom, firmom: ARCHLine.XP, Kler, Casa Dywany, Kriskadecor, Laminam, Halupczok , VERO, Lellek otrzymacie sporą dawkę merytorycznej wiedzy a także możliwość indywidualnych rozmów i konsultacji.

Dodatkowo zaprosimy Was do udziału w ciekawych warsztatach:
→ moodbordowych, organizowanych przy współpracy z Partnerami Pikniku. Efekty warsztatów zostaną poddane ocenie jury – wszystkich uczestników Pikniku Prace, które otrzymają największą ilość głosów otrzymają nagrody: ufundowane przez galerię wnętrz Dobroteka, markę Halupczok Kuchnie i wnętrza oraz markę Lellek.
→ ręcznego wykonywania świec. Warsztaty poprowadzi pani Karolina Sakwińska – Fortuna. Uczestniczki Pikniku będą mogły własnoręcznie wykonać i udekorować świecę, którą na koniec będą mogły zabrać do domu.
→ ARCHLine.XP – zaprosi na otwarte warsztaty z obsługi programu, podczas których poznacie działanie, funkcje i możliwości jakie daje to narzędzie. Rozmowy z ekspertami.

Marka Halupczok Kuchnie i Wnętrza zaprosi na indywidualny pokaz meblowych nowości – kuchnia Fenice i Industria. W salonie marki Halupczok odbędzie się również Plebiscyt “Wybór architekta”, podczas którego zagłosujecie na kuchnię w ulubionej stylistyce, wybierając spośród kolekcji wyeksponowanych w salonie) na koniec spotkania zostanie wylosowany zwycięzca. Ponadto Halupczok zaprosi na aperitif w towarzystwie Halupczok Excellence, autorskiej kawy marki.

Do salonu marki Kler zaprosimy na spotkanie z Wojciechem Błaszczykiem – lierem zespołu projektowego najnowszej kolekcji marki Kler – Kler Attitude. Salon Kler dla uczestników Pikniku przygotuje niezwykłe upominki

Podczas Pikniku będziecie mieli również okazję poznać markę (i porozmawiać z przedstawicielem) Kriscadecor – hiszpańskiego producenta i twórcę instalacji i dekoracji z aluminiowych łańcuszków.

Marka Laminam natomiast, zaprosi do “Laboratorium Laminam”, gdzie możliwe będzie testowanie wytrzymałości Laminam na produkty spożywcze, ogień, zarysowania.

Firma Lellek z Opola umożliwi Wam jazdy próbne samochodami marki CUPRA.

Zadbamy również o rozkosze podniebienia – poczęstunek przygotuje Zespół Dobrego Bistro w Dobrotece! Nie zabraknie też lampki pysznego wina, na które zaprosi marka mebli VERO.

UWAGA! Aby wziąć udział w Pikniku zarejestruj się:
https://piknik.twojbimcad.pl/dobrodzien-2/…
Do zobaczenia!

PIKNIK PROJEKTANTA I ARCHITEKTA!
Przewiń na górę
Skip to content