sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

OPOLSKIE MŁODE TALENTY 2022 !

Blisko 60 występów teatralnych, muzycznych i tanecznych ocenili jurorzy ósmej edycji Festiwalu Artystycznego OPOLSKIE MŁODE TALENTY, który odbył się w tym tygodniu (16-18 maja) w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu.
Festiwal adresowany był do uczniów szkół podstawowych i średnich miasta Opola, a głównym jego celem była promocja artystycznych działań młodych opolan oraz odkrycie uczniowskich talentów w trzech dziedzinach sztuki: teatrze, muzyce i tańcu.
Zespół Szkół Budowlanych reprezentowały nasze talenty muzyczne:
Aleksandra Bogdan, Aurelia Spallek oraz Lena Frąk.
Z przyjemnością informujemy,iż jedną z laureatek konkursu została
Aleksandra Bogdan z klasy 1TB.
Serdecznie gratulujemy wszystkim artystkom reprezentującym naszą szkołę ????
Jednocześnie informujemy, że uroczysta gala finałowa Festiwalu odbędzie się 10 czerwca (piątek) o godz. 18.00 w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora.
OPOLSKIE MŁODE TALENTY 2022 !
Przewiń na górę
Skip to content