sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Nasi uczniowie w konkursie “Bezpieczny w Pracy”

28 kwietnia w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu miał miejsce etap wojewódzki ogólnopolskiego konkursu “Bezpieczny w Pracy” organizowany dla młodzieży będącej pod opieką Ochotniczych Hufców Pracy. Celem konkursu było m.in. poszerzanie wiedzy z zakresu przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy oraz ochrony przeciwpożarowej na stanowisku pracy.

Naszą szkołę reprezentowali:

– Szymon Jobczyk – kl. 3Ap

– Dawid Piper – kl. 3Bp

– Bartłomiej Żelichowski – kl. 3Ep.

Zostali oni wyłonieni w czasie lokalnego etapu, który koordynował szkolny specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasi uczniowie wykazali się sporą wiedzą i znajomością prawa pracy. Szymon Jobczyk zdobył aż 90% punktów, a od zajęcia III miejsca dzielił go tylko jeden punkt. Dawid Piper i Bartłomiej Żelichowski zdobyli odpowiednio 84% i 82% punktów, co uplasowało ich również na bardzo wysokich miejscach. W konkursie rywalizowało 21 uczniów z Głubczyc, Nysy, Brzegu, Namysłowa, Olesna, Kędzierzyna-Koźla i Opola.

Gratulujemy!

Nasi uczniowie w konkursie “Bezpieczny w Pracy”
Przewiń na górę
Skip to content