sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Dary dla gości z Ukrainy trafiły do Niemodlina

Kolejne  dary ze zbiórki w  Zespole Szkół Budowlanych w Opolu  trafiły już do motelu Motyl w Niemodlinie. Właściciele tego obiektu goszczą już od ponad miesiąca panie z dziećmi z Ukrainy.  Wszystko dzięki szybkiej mobilizacji  nauczycieli, uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Dary dostarczyło bardzo dużo osób – dwie osobówki wypełnione zostały po sufit. Serdecznie wszystkim dziękujemy za zaangażowanie. Po raz kolejny wykazaliście  się dużą wrażliwością i bezinteresownością.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, opiekunom, rodzicom, uczniom a nade wszystko: Pani Violecie Szczepkowskiej – Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu oraz naszym szkolnym wolontariuszom za pomoc w organizacji tego charytatywnego przedsięwzięcia.
Lucyna Magierowska – Siruk
Ewa Tulej
Dary dla gości z Ukrainy trafiły do Niemodlina
Przewiń na górę
Skip to content