sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Rozstrzygnięcie Konkursu „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna w języku angielskim lub języku niemieckim

W piątek, dn. 17.12.2021r. obyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną w języku angielskim lub niemieckim. W konkursie wzięło udział ponad 30 uczniów. Komisja miała nie lada problem z wyborem najciekawszej kartki. Wszystkie kartki były bardzo oryginalne i staranne, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem a także serdecznymi życzeniami. Ostatecznie wyłoniono 3 laureatów oraz przyznano 2 wyróżnienia.Wszystkie kartki świąteczne zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.
I miejsce:Laura Telenga, kl.3TAG
II miejsce: Martyna Ulikowska, kl.3TAg
III miejsce:Julita Sobolewska,
 kl. 2TA1
Wyróżnienia:Emilia Bulla, kl.2TA1
Uczennica lub uczeń z niepodpisaną kartką🌲🌲😄( wyjaśnimy tą kwestię)
Przewodnicząca Jury:
Lucyna Magierowska – Siruk, Marlena Dudek
Członkowie zespołu jury:
Anna Kosińska,Rafał Brachmański, Agnieszka Dmitruczuk, Celina Matusiak – Dewsbury
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

   

   
   
Rozstrzygnięcie Konkursu „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna w języku angielskim lub języku niemieckim
Przewiń do góry
Skip to content