sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Koncert Wigilijny w Domu Opieki Społecznej Sióstr Franciszkanek w Opolu

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen magii, czarów,radości i piękna…

Wolontariusze z Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu chcąc podkreślić wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia zorganizowali pod opieką pani Lucyny Magierowskiej- Siruk  Koncert Pieśni Bożonarodzeniowych
w zaprzyjaźnionym ze szkołą domu opieki Sióstr Franciszkanek w Opolu. Kolędy  w wykonaniu młodzieży wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Piękny śpiew kolęd uświadomił wszystkim, że święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów jak i pensjonariuszy Domu Opieki dostarczając wszystkim wielu wzruszeń. Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci. Jako solistki podczas koncertu wystąpiły obdarzone bajecznymi głosami: Aurelia Spallek i Lena Frąk.Natomiast Julita Sobolewska i Natalia Sygulla wprowadziły nas w świąteczny nastrój recytując piękne,nastrojowe wiersze. Nad oprawą muzyczną czuwał Viktor Badura. Wizyta w Domu Opieki Społecznej była również okazją do przekazania pensjonariuszom  zebranych w naszej szkole kosmetyków oraz kolorowych czasopism. Ta niezwykła lekcja wrażliwości pokazała,jak ważne jest dzielenie się z drugim człowiekiem tym,co w nas samych najpiękniejsze. Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Litwiniwicz za opiekę nad wolontariuszami podczas koncertu.

Koncert Wigilijny w Domu Opieki Społecznej Sióstr Franciszkanek w Opolu
Przewiń do góry
Skip to content