sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Mini-turniej bowlingowy

25 października uczniowie klasy 1C pod opieką wychowawców Hufca Pracy w Opolu bawili się na kręgielni Szara Willa w Opolu. Zorganizowano młodzieży turniej bowlingowy o tytuł Mistrza Kręgli.

Przez dwie godziny na czterech torach, w duchu fair-play, uczestnicy zbijali kolejne kręgle. Sportową walkę podsumowali wychowawcy – sędziowie, którzy tytuł Mistrza przyznali Filipowi Drążkowi. Otrzymał on pamiątkowy medal, dyplom okolicznościowy oraz słodki upominek.

Turniej zacieśnił więzy grupowe jego uczestników, pozwolił ukazać młodzieży sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz pokazał, że szkoła nie musi kojarzyć się tylko z ciężką pracą i nauką, ale także konstruktywną rozrywką.

Mini-turniej bowlingowy
Przewiń do góry
Skip to content