sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Konferencja „Będę mistrzem w swoim zawodzie”

W dniu 20.10.2021 r. w Miejskim Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, podczas konferencji „Będę mistrzem w swoim zawodzie”, uczennice Julita Sobolewska oraz Emilia Bulla miały możliwość zaprezentowania oferty edukacyjno-zawodowej naszej szkoły. W konferencji w formie stacjonarnej uczestniczyli dyrektorzy szkół, doradcy zawodowi oraz uczniowie klas ósmych z Publicznych Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2 z Opola. Możliwy był również udział w konferencji w formie zdalnej, w której udział wzięli uczniowie klas ósmych szkół podstawowych z Opola. Dzięki Konferencji uczniowie klas ósmych poznało kierunki kształcenia naszej szkoły oraz jej wszystkie walory.

 

Konferencja „Będę mistrzem w swoim zawodzie”
Przewiń do góry
Skip to content