sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

PAPIESKIE KREMÓWKI I INNE WYPIEKI – KOLEJNA  AKCJA SZKOLNEGO WOLONTARIATU

🍮🍰🍬🎂🧁
Na słodko rozpoczął się dzień 12 października w naszej szkole. A to za sprawą Szkolnego Koła Wolontariatu, które sprzedawało ciasta ( m.in. papieskie kremówki, wykonane  przez Przewodniczącą Szkolnego Koła Wolontariatu – Julitę Sobolewską  oraz inne przepyszne i efektowne wypieki sporządzone przez ucznia klasy 1TA1 – Sławomira Sowińskiego. Wszystko na szczytny cel. Zebrane że sprzedaży środki przeznaczymy na zakup karmy dla kotów wolno żyjących w Graczach.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom w naszą akcję!
Serdeczne podziękowania kierujemy do pani Grażynki Chudali, która zawsze z uśmiechem wspiera nasze wszystkie działania!
PAPIESKIE KREMÓWKI I INNE WYPIEKI – KOLEJNA  AKCJA SZKOLNEGO WOLONTARIATU
Przewiń do góry
Skip to content