sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Wyniki rekrutacji dodatkowej do projektu Erasmus+ “ZSB w Opolu – kompetencje uczniów to sukces II”

WYNIKI  REKRUTACJI  NR 2 do projektu Erasmus+ 

ZSB w Opolu – kompetencje uczniów to sukces II.

Komisja  naboru po przeliczeniu punktów określonych w regulaminie naboru, ustaliła listy główne i rezerwowe poszczególnych mobilności.

WYNIKI – Mobilność 1 – Portugalia (budownictwo)

  Nazwiska  osób Klasa   Liczba punktów*  
       

max 24 pkt.

 

 

 

a

 

 

 

 

b

 

 

 

 

c

 

 

d

 

 

e

 

 

f

 

 

g

 

 

h

1. Nowak Karolina 2TBg 17                
2. Knosala Krystian 2TBp 15                
3. Szczepkowski Bartłomiej 2TBp 15                
4. Bronder Paweł 2TBg 14 2 2            
5. Kucharczyk Krzysztof 2TBp 14 2 1 1 3 2 2 3 +2
   6. Pudełko Kacper 2TBp 14 2 1 1 3 2 2 3 +1
7. Kaźmierczak Dominik 2TBp 14 2 1 1 3 1      
8. Janeczek Mateusz 2TBp 14 2 1 1 3 1      
   9. Pużak Paweł 2TBp 14 1              
10. Lubasiński Gracjan 2TBp 12                

*patrz równa ilość punktów w regulaminie naboru (kategorie a – h)

LISTA  GŁÓWNA – Mobilność 1 – Portugalia (budownictwo)

  Nazwiska  osób Klasa Liczba punktów
1. Nowak Karolina 2TBg 17
2. Knosala Krystian 2TBp 15
3. Szczepkowski Bartłomiej 2TBp 15
4. Bronder Paweł 2TBg 14
5. Kucharczyk Krzysztof 2TBp 14

 

LISTA  REZERWOWA – Mobilność 1 – Portugalia (budownictwo)

  Nazwiska  osób Liczba punktów – max 24 pkt.
1. Pudełko Kacper 14
2. Kaźmierczak Dominik 14
3. Janeczek Mateusz 14

 

 

WYNIKI – Mobilność 1 – Hiszpania (aranżacja wnętrz)

 

  Nazwiska  osób Klasa Liczba punktów – max 24 pkt.
1. Bukowska Klaudia 2TAg 20
2. Bogdoł Bartosz 2TAp 19
3. Komisarczuk Małgorzata 2TAg 19
4. Kostrzewa Jowita 2TAp 19
5. Skowronek Małgorzata 2TAg 19
6. Oleszko Amelia 2TAp 18
7. Piątek Małgorzata 2TAp 18
8. Robota Sylwia 2TAg 18
9. Siudeja Dominika 2TAp 17
10. Smolin Wioletta 2TAp 17
11 Bigosińska Zuzanna 2TAp 16
12. Fiuk Weronika 2TAp 16
13 Stiller Anna 2TAp 16
14 Śliwa Kornela 2TAg 16
15 Mędrala Weronika 2TAp 15
16 Seredna Viktoriia 2TAp 15
17 Simon Wiktoria 2TAg 15
18 Skroś Weronika 2TAp 15
19 Snitsar Anastasiia 2TAp 15
20 Stanowska Maja 2TAp 15
21 Smolin Agnieszka 2TAg 14
22 Gordzielik Wiktoria 2TAp 13
23 Kubis Juliana 2TAp 13
24 Pieszczeminko Karolina 2TAp 13
25 Begier Monika 2TAp 12
26 Moroz Adriana 2TAp 12
27 Piechaczek Patrycja 2TAp 12
28 Prokop Kacper 2TAp 12
29 Widera Emilia 2TAp 11
30 Baran Patryk 2TAp 10
31 Duh Bartosz 2TAp 9
32 Wiercimok Wiktoria 2TAg 9
33 Zmarzły Marcel 2TAp 8

 

LISTA  GŁÓWNA – Mobilność 2 – Hiszpania (aranżacja wnętrz)

 

  Nazwiska  osób Klasa Liczba punktów – max 24 pkt.
1. Bukowska Klaudia 2TAg 20
2. Bogdoł Bartosz 2TAp 19
3. Komisarczuk Małgorzata 2TAg 19
4. Kostrzewa Jowita 2TAp 19
5. Skowronek Małgorzata 2TAg 19

 

LISTA  REZERWOWA – Mobilność 2 – Hiszpania (aranżacja wnętrz)

 

  Nazwiska  osób Klasa   Liczba punktów*  
       

max 24 pkt.

 

 

 

a

 

 

 

 

b

 

 

 

 

c

 

 

d

 

 

e

 

 

f

 

 

g

 

 

h

1. Robota Sylwia 2TAp 18 3              
2. Piątek Małgorzata 2TAp 18 2 2            
3. Oleszko Amelia 2TAg 18 2 1            

*patrz równa ilość punktów w regulaminie naboru (kategorie a – h)

Nowym uczestnikom projektu serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom rekrutacji dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym przyszłorocznym projekcie. Już teraz wszystkich gorąco zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Nowi uczestnicy zostaną dodani do grup na Messengerze – Erasmus+ Hiszpania i Erasmus+ Portugalia i tam będą  otrzymywać aktualne informacje.

 

 

Wyniki rekrutacji dodatkowej do projektu Erasmus+ “ZSB w Opolu – kompetencje uczniów to sukces II”
Przewiń do góry
Skip to content