sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Pożegnanie Absolwentów 2021

Drodzy Absolwenci!

Dzień pożegnania ze szkołą miał być inny …  Msza Święta ….. spotkanie społeczności szkolnej w sali gimnastycznej. Niestety sytuacja epidemii i kwarantanna społeczna spowodowały, że żegnamy się dzisiaj w bardzo nietypowym dla naszej szkoły sposób ….

Drodzy Absolwenci; to dla Was Dzień Szczególny, żegnacie szkolne mury, swoich Wychowawców; Nauczycieli, Koleżanki i Kolegów. Mamy nadzieję, że jako Wasi Nauczyciele przygotowaliśmy Was właściwie i do egzaminów maturalnych; i do studiów, a także do pracy. Staraliśmy się  także kształtować Wasze charaktery i wzbogacić osobowość, działać zgodnie z myślą prof. T. Kotarbińskiego, że “… nadrzędnym celem szkoły jest wychowanie porządnego człowieka, czyli takiego na którym można  polegać, który nie zawiedzie nikogo w potrzebie”.
Drodzy  Absolwenci, Młodzi Przyjaciele! Są wśród Was:
–  Wolontariusze, aktywiści Samorządu Uczniowskiego
– liczni uczestnicy i laureaci konkursów plastycznych, fotograficznych, językowych i przedmiotowych.
Są także Absolwenci klasy, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem:
Klaudia Szymik, Milena Chimiak, Dominika Nawrat, Dominika Kubata, Ewelina Lepsy.
Gratulujemy wyników !
Pragniemy  Wam za tę Waszą aktywność i indywidualne sukcesy podziękować i pogratulować. To Wy pasjami, zainteresowaniami i aktywnością wzbogacaliście szkolną codzienność,  rozsławialiście  szkołę!
Dziękujemy za ten wspólny czas i zachęcamy, abyśmy mimo drzwi teraz zamkniętych byli zawsze blisko i razem.
Wszystkiego dobrego!

Pożegnanie Absolwentów 2021
Przewiń do góry
Skip to content