sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Finał Świątecznej Zbiórki dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Sióstr Franciszkanek w Opolu

Drodzy Uczniowie,  Wolontariusze, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły  oraz wszyscy Przyjaciele Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu!

Z wielka radością i dumą przekazujemy Wam niezwykłą wiadomość. Otóż 24 marca  2021r. w środę  o godz. 13.00 członkowie  Szkolnego Klubu Wolontariusza w ZSB zaczęli załadunek zebranych w Naszej Szkole rzeczy dla Przyjaciół zamieszkujących Dom Pomocy Społecznej Sióstr Franciszkanek  w Opolu. Chcemy przypomnieć, że od początku lutego  zbieraliśmy pościel, książki, kolorowe czasopisma, krzyżówki oraz słodycze  dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej Sióstr Franciszkanek w Opolu.  Podczas ładowania szybko okazało się, że ilość zgromadzonych darów przerosła nasze oczekiwania.
Chcemy bardzo podziękować Wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki i naszych działań. Dzięki temu, choć fizycznie nie możemy być w przedświątecznym czasie z Mieszkańcami, to w ten sposób możemy umilić im ten trudny czas.
Podziękowania kierujemy do pani Violetty Szczepkowskiej  – Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu  za wsparcie na każdym etapie zbiórki oraz pań z obsługi szkoły za przygotowanie darów do transportu.
Serdecznie dziękujemy!

\

Finał Świątecznej Zbiórki dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Sióstr Franciszkanek w Opolu
Przewiń do góry
Skip to content