sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Przedświąteczne warsztaty w Betanii

W dniu 14.12.2023 r. wolontariusze z naszej szkoły wraz z p. Elą Studnicką i p. Ewą Tulej odwiedzili podopiecznych hospicjum Betania. Na ręce pani Basi Chyłki koordynatorki wolontariatu w Betanii wręczyliśmy świąteczna choinkę oraz kartkę przygotowana przez naszych uczniów. Pani Basia przedstawiła uczniom specyfikę miejsca, opowiedziała o podopiecznych i zaprowadziła do sal, gdzie mielismy okazję wcielić się w rolę mikołajow i wręczyć d całej społeczności szkolnej kartki świąteczne. Po pierwszym zapoznaniu podzieliliśmy się zadaniami i każdy z nas udał się na warsztaty z podopiecznymi. Justyna, Ania, Laura, Nicol, Wiktor,  Paulina, Oliwia i Celina ozdabiali wraz z podopiecznymi świąteczne odlewy gipsowe, rozmawiając i bardzo miło spędzając czas. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.🎄

 

Przedświąteczne warsztaty w Betanii
Przewiń na górę
Skip to content