sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

„Talent i praca – to się opłata”

„Talent i praca – to się opłata” tak brzmi tegoroczne hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Specjalnie z tej okazji w dniu 19.10.2023 r., Zespół Szkół Budowlanych im. Jana Pawła II  przygotował dla ósmoklasistów warsztaty zawodoznawcze. Uczniowie klas ósmych mieli możliwość poznać ofertę edukacyjną naszej szkoły od strony praktycznej. Nauczyciele przedmiotów zawodowych wraz z naszymi uczniami przygotowali sześć warsztatów w następujących blokach tematycznych: warsztaty budowlane, sztukatorskie, instalacji budowlanych,  projektowania komputerowego, rysunku odręcznego oraz architektury krajobrazu: „dyniowe cuda – kwiatowe kompozycje”. Dzięki udziałowi w warsztatach, ósmoklasiści poznali specyfikę zawodów, w których mogą kontynuować naukę w naszej szkole.

„Talent i praca – to się opłata”
Przewiń na górę
Skip to content