sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Zakończenie Roku Szkolnego dla Uczniów ze Szkoły Branżowej w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II

Drodzy Uczniowie!!!

Mamy wrażenie, jakbyśmy dopiero wczoraj spotkali się na inauguracji roku szkolnego, a tymczasem to już jego zakończenie.
Za nami  kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń, przeżyć oraz osobistych sukcesów. Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, że Wasz potencjał i możliwości są nieocenione. Gratulujemy  Wam wszystkim!!!
Dzisiaj w sposób szczególny zwracamy  się do absolwentów Szkoły Branżowej I Stopnia, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap życia. Okres nauki w naszej szkole zaopatrzył Was w wiedzę, doświadczenie i odwagę na dalszą wędrówkę nowymi ścieżkami życia.           Drodzy absolwenci !
Kończycie właśnie ważny etap w swoim życiu. Przez trzy lata pilnie uczyliście się i zdobyliście różnorodne zawody. Część z Was z pewnością rozpocznie niebawem pracę zarobkową, część zdecyduje się na dalsze kształcenie. Niezależnie od obranej ścieżki  pragniemy  w pierwszej kolejności podziękować Wam, że trzy lata temu wybraliście naszą szkołę. Chcemy ponadto pogratulować Wam jej ukończenia. Mamy nadzieję, że w przyszłości czas spędzony w murach  Zespołu Szkól Budowlanych będzie przywoływać miłe wspomnienia. Wczorajsze   spotkanie miało charakter historyczny. Z jednej strony dlatego, że spotykaliśmy się tu, w takim gronie, po raz ostatni, z drugiej, że to początek nowej drogi. Przed Wami droga ku indywidualnemu rozwojowi, ku odkrywaniu nowych możliwości, ku dorosłości. Powinniście więc wyznaczyć sobie cele, które zamierzacie osiągnąć. Dzisiaj, kiedy nadszedł czas rozstania życzymy, aby doświadczenia zdobyte w  edukacji dodały Wam odwagi, wiary w  siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się uczynić prawdę, uczciwość i rzetelność pochodnią, której światło nie pozwoli Wam zgubić tego, co najistotniejsze dla bycia prawdziwym człowiekiem.  Życzymy powodzenia w dorosłym życiu.

Zwracamy się do uczniów klas drugich i trzecich Szkoły Branżowej pierwszego stopnia  oraz klasy siódmej Szkoły Podstawowej dla Dorosłych.
Dziękujemy Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, w zdobywaniu nowych umiejętności. Gratulujemy wyników w nauce oraz sukcesów większych i mniejszych. Wiemy, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej. Wielkie podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów naszej szkoły , bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie, na tej krętej, wyboistej szkolnej drodze w zdobywania wiedzy.

Za chwilę zakończy się ten rok szkolny. Czego życzyć w takim dniu? Bądźcie radośni, swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący,
i ostrożni. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne  Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu


Zakończenie Roku Szkolnego dla Uczniów ze Szkoły Branżowej w Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II
Przewiń na górę
Skip to content