sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

103 ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

W czwartek 18 maja, przypada 103 rocznica urodzin papieża świętego Jana Pawła II – Patrona naszej szkoły.

My uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu jesteśmy dumni, że św. Jan Paweł II jest patronem naszej szkoły, że jego postać widnieje na naszym sztandarze. Dla młodzieży jest najlepszym nauczycielem, który ukazuje to, co w życiu jest najważniejsze i jaką drogą to osiągnąć.
Jest wzorem i autorytetem moralnym, który wskazuje, jak wiele można zdziałać miłością, prawdą i przebaczeniem.

W tym wyjątkowym dniu 103 rocznicy urodzin – Patrona naszej szkoły wyrażamy wdzięczność za dar Jego życia, za pełną miłości i oddania posługę kapłańską, za pontyfikat, który zmienił oblicze Kościoła i świata oraz za Jego dziedzictwo, które jest inspiracją dla kolejnych pokoleń.

103 ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II
Przewiń na górę
Skip to content