sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Laureaci Opolskiego Testu Wiedzy o Janie Pawle II

25 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu miał miejsce Opolski Test Wiedzy o Janie Pawle II. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Ogrodnik (1B), Maciej Niemiec (1B) i Patryk Kwiatek (3C) – pod opieką wychowawcy Hufca Pracy w Opolu. Jesteśmy dumni z aktywności pozalekcyjnej naszych uczniów, którzy o godzinie 18 rywalizowali z przeszło 50 innymi uczestnikami Konkursu i wykazali się sporą wiedzą o patronie Naszej Szkoły oraz Ochotniczych Hufców Pracy:

Patryk Kwiatek z klasy 3C zajął II miejsce

Maciej Niemiec z klasy 1B zajął III miejsce

Gratulujemy!!!

Laureaci Opolskiego Testu Wiedzy o Janie Pawle II
Przewiń na górę
Skip to content