sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Gala Wolontariatu 2022

 

Gala Wolontariatu 2022

Każdego roku w pierwszych dniach grudnia prezydent Arkadiusz Wiśniewski, z okazji przypadającego na 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, spotyka się z opolskimi środowiskami pozarządowymi na uroczystej Gali Wolontariatu. Jest to doskonała okazja do spotkania społeczników i liderów, podsumowania wolontariackiego roku, a przede wszystkim do podziękowania wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w życie Opola.
Dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom za waszą pracę i zaangażowanie ♥️♥️♥️
W tym roku Gala odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu. Podziękowania z rąk prezydenta otrzymały panie: Lucyna Magierowska – Sierakowska i Ewa Tulej oraz najbardziej wyróżniający się wolontariusze  z naszej szkoły:
Julita Sobolewska, Pascal  Thomala, Aurelia Spallek, Brygida  Rosoł oraz Laura Smok ♥️♥️♥️
Podczas uroczystości obecna była pani Violetta Szczepkowska – Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu – wspierająca wszystkie działania szkolnego wolontariatu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wolontariuszom!!!

Pozdrawiamy


Gala Wolontariatu 2022
Przewiń na górę
Skip to content