sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Uroczyste Spotkanie Szkolnego Koła Wolontariat

Wolontariusz jest osobą absolutnie wyjątkową, ponieważ poświęca to, co ma najcenniejszego – swój czas – aby pomagać innym. A czas jest zasobem nieodnawialnym.
Dlatego dzisiaj Zarząd Szkolnego Wolontariatu w składzie: Julita Sobolewska, Aurelia Spallek, Emilia Bulla i Pascal Thomalla wraz z opiekunką Szkolnego Koła Wolontariatu – panią Lucyną Magierowską – Siruk oraz panią – Ewą Tulej przygotował dla naszych szkolnych wolontariuszy spotkanie, aby wyrazić uznanie za ich bezinteresowne poświęcenie. Słowa wdzięczności dla wolontariuszy i opiekunów popłynęły również z ust, obecnej na spotkaniu – Pani Dyrektor – Violetty Szczepkowskiej.
Wszystkim naszym Wolontariuszom składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania – dziękujemy za Waszą bezinteresowną działalność. Życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którym tak chętnie dzielicie się z innymi. Niech wolontariat nadal będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje Was do dalszego działania. Za dobre serce, gotowość, oddanie, chęć i wolę służenia innym w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności bardzo dziękujemy!
Uroczyste Spotkanie Szkolnego Koła Wolontariat
Przewiń na górę
Skip to content