sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Maraton Przedszkolaka

W dniu 12.05.2022r. ponad 180 przedszkolaków z czterech pobliskich przedszkoli (PP43, PP Specjalne nr 53 Iskierka, PP Integracyjne nr 38, PP nr 46) uczestniczyły w fantastycznej imprezie sportowej, która odbyła się w naszej szkole. Imprezę Maraton Przedszkolaka otworzyły panie dyrektor: p. Violetta Szczepkowska- ZSB Opole oraz  p. Bożena Antosz -PP43 Opole.

Dla dzieci przygotowane były konkurencje sportowe tj. zabawy z chustą animacyjną Klanza, tor przeszkód z jajkiem, sportowe zabawy. Jak również zajęcia z preorientacji zawodowej: zawodowe zgadywanki, plastyczna twórczość czy pokazy doświadczeń chemicznych. Najważniejszym punktem impezy był bieg po bieżni wokół boiska. To już VIII edycja ogólnopolskiej akcji „Sprintem do maratonu”, której założeniem jest aby jak najwięcej przedszkolaków z całej Polski przebiegło określony dystans. Wszystkie przedszkolaki dzielnie biegały, świetnie się bawiły przy muzyce. Nasi uczniowie znakomicie sprawdzili się prowadzac zabawy oraz zajmując się najmłodszymi. Zapraszamy do fotogalerii z imprezy

Maraton Przedszkolaka
Przewiń na górę
Skip to content