sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Wizyta Przedszkolaków

W progach naszej szkoły przywitaliśmy najstarszych przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 43 w Opolu. Grupa Biedronek i Skrzatów uczestniczyła w warsztatach plastycznych poznając tajniki sztukatorstwa oraz tworzenia żywych obrazów. Na warsztatach przygotowanych przez pana Antoniego Zajadacza dzieci miały możliwość wyrażenia swojej ekspresji na specjalnie przygotowanych dla nich odlewach gipsowych, zobaczenia jak powstają takie odlewy oraz posłuchać o sztuce sztukatorskiej.  Natomiast podczas warsztatów u pani Agnieszki Jarockiej-Kozioł dzieci miały okazję spróbować swoich sił w tworzeniu przestrzennych żywych obrazów na sztalugach. Podczas warsztatów dzieci wykazały się bardzo duża kreatywnością. Wykonane przez nich dzieła były bardzo ciekawe, twórcze, a dzieci bardzo zadowolone, że mogły stworzyć upominek dla mam z okazji zbliżającego się ich święta.

Wizyta Przedszkolaków
Przewiń na górę
Skip to content